بازدیدکنندگان
تعدادبازدیدامروز : 307
تعداد بازدیداین ماه : 876
تعداد بازدید امسال : 506
تعداد کل باز دیدها : 506

تعدادمشاهده امروز : 633
تعداد مشاهده این ماه : 1751
تعداد مشاهده امسال : 1249
تعداد کل مشاهده ها : 21863
به لطف الهی تلاش های ارزنده آموزش و پرورش با حمایت های نظام مند شورای آموزش و پرورش استان به دستاوردهای خوبی رسیده و امیدواریم با حمایت های همه دستگاه ها و ارگان ها این کوشش های سازنده پربار تر و پر ثمرتر شود .استاندار محترم ورییس شورای آموزش وپرورش استان اصفهان در روز بازگشایی مدارس اشاره نمودند: خداوند کریم را شاکرم که در آستانه دو عید بزرگ قربان و غدیر بار دیگر شاهد طلوع مهر و حلول عید تعلیم و تربیت هستیم . موسم مبارکی که همه ما از کوچک تا بزرگ و از جوان تا پیر از آن خاطره ها داریم و در مقابل چشمان منتظر ما بارها پنجره تعلیم و تربیت گشوده شده و چشم اندازی از معرفت در پیشگاه همگان نمایان شده است .
وی اضافه نمودند: این اعیاد خجسته را از صمیم قلب و با تمام وجود به محضر فرهنگیان ارجمند و دانش آموزان عزیز تبریک عرض می کنم و یادآور می شوم که در ذات آموزش و پرورش برکت وجود دارد و تمام جامعه ما نسبت به روزهای گذشته از رونق و صفای بهتر و بیشتری برخوردار خواهند شد. وقتی خورشید عالمتاب بر پهنه زمین می تابد و می درخشد ، سیاهی و ظلمت جای خود را به نور و شفافیت می دهد و خورشید مهر نیز چنین نقشی دارد با این امتیاز بیشتر که این خورشید ، درون انسان های مشتاق را نیز نور باران می کند و به آنان هدیه هایی ناب از دانایی و آگاهی می بخشد .
استاندار ورییس شورای آموزش وپرورش استان خاطر نشان نمودند  امسال از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای به نام سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامیده شده و آموزش و پرورش و مهر ، درون مایه ای جز همدلی و همزبانی ندارد. اگر پدری به استاد فرزندش سفارش می کند که (فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ ) اشاره به این دارد که بزرگترین رسالت نظام تعلیم و تربیت ، توسعه مهر و محبت و دوستی و عشق است و تفکر و دانایی نیز در چنین فضای دل انگیزی می بالد و رشد می کند و به شکوفایی می رسد و من امیدوارم سرچشمه ناب و زلال این همدلی و همزبانی و وحدت ملی همین مدارس و آموزش و پرورش باشد . در کنار این موضوع رهبر معظم انقلاب اخیراً از دغدغه های فرهنگی سخن گفته اند و نسبت به آن هشدار داده اند . از نفوذ فرهنگی بیگانگان تا برخی زمینه هایی که برای به ثمر نشستن این نفوذها در کشور وجود دارد و ما باید هشیار باشیم که هویت اسلامی و دینی ما آسیب نبیند و جوانان ما دچار بحران هویت نشوند . این موضوع دقیقاً ناظر بر وظایف ذاتی آموزش و پرورش است و اگر نظام تعلیم و تربیت بتواند مرزهای هویتی آینده سازان را مشخص کند و در مورد آن به ایشان شناخت و آگاهی بدهد به همه مسئولیت های خود عمل کرده است . بسیار خوشحالم که مراسم بازگشایی امسال را در یکی از مدارس استثنایی برگزار می کنیم در جایی که معلمان و دانش آموزانش بیشترین تلاش را می کنند ، در جایی که قدر نعمت های الهی را بهتر می دانند ، درجائی که از حداکثر ظرفیت های فکری و روحی دانش آموزان استفاده می کنند ، در جائی که ثابت می شود حتی با بالهای کوچک هم می شود پرواز بلند کرد و به اوج سعادت و نیکبختی رسید و من صمیمانه از تلاش و جهاد ویژه معلمان و دانش آموزان این مدرسه و همه مدارس استثنایی تشکر و قدردانی می کنم و به آنان درود می فرستم .
رییس شورای آموزش وپرورش استان تصریح کردند: به لطف الهی تلاش های ارزنده آموزش و پرورش با حمایت های نظام مند شورای آموزش و پرورش استان به دستاوردهای خوبی رسیده و امیدواریم با حمایت های همه دستگاه ها و ارگان ها این کوشش های سازنده پربار تر و پر ثمرتر شود .
اینک که ملت بزرگ ما توانست با پایمردی و تدبیر دولتمردان صدیق و کار آزموده ، قدرت های به ظاهر بزرگ جهانی را در مقابل خود خاضع کند و آنان را پای میز عقلانیت بنشاند و حقوق مسلم ملت ایران را به آنان تفهیم نماید و رأی و تصدیق و تکریم آنان را به دست آورد کشور ما به جایگاه رفیع تری در دنیا رسیده است و احترام افکار عمومی در سراسر جهان را نسبت به خود برانگیخته است ما در آغاز دوره دیگری از پیشرفت کشور قرار گرفته ایم و همه نهادها و ارگانها از جمله آموزش و پرورش که ریشه و بنیاد هرگونه توسعه ای است مسئولیتی مضاعف یافته اند . از تلاش های فداکارانه و زیرکانه تیم هسته ای این ملت که در واقع پرچمداران خون و راه شهیدان سرافراز هستند سپاسگزاری می کنم و امیدوارم در سال تحصیلی 95 – 94 بیش از گذشته شاهد رونق تعلیم و تربیت و زندگی و پایندگی مردم سرافراز ایران باشیم . پیشاپیش مساعی معلمان بزرگوار را ارج می نهم و به آنان نیز اطمینان می دهم که دولت تدبیر و امید همه توان و ظرفیت خود را به کار گرفته تا به حل مشکلات آنان بپردازد خوشبختانه طرح رتبه  بندی معلمان  با آغاز این سال تحصیلی شروع  می شود و انشاء الله تا رسیدن معلمان شریف به جایگاه رفیعشان تلاش ها ادامه پیدا خواهد کرد .